ויצמן אדריכלות והנדסה- המדריך להיתר בניה

עדיף לבנות נכון!מאשר לבנות פעמיים!

אנו ב"ויצמן אדריכלות והנדסה" מאגדים מגוון רחב של בעלי מקצוע רציניים ומומחים בתחומים שונים, אשר נותנים ללקוחות שלנו את מגוון האישורים הנצרכים, על מנת להתחיל בבניה, כמו כן יש לנו מגוון רחב של  מהנדסים, אשר יתכננו לכם את תוכניות הבנייה, בהתאם לחוק. אם אתם קבלנים או לקוחות פרטיים, הצריכים לתכנן או לבנות בית, בוודאי אתם זקוקים להיתר בנייה, בדיוק כמו שכל עסק נדרש לרישיון עסק אז לשם כך נשאל השאלה מהו היתר בניה, ולמה הוא חשוב כל כך? ובעיקר למה כדאי לכם להשיג את ההיתר בניה הזה דווקא אצלנו?, אז במאמר זה תהיינה לכם תשובות לכל השאלות.

מהו היתר בניה?

היתר בניה בעבר היה נקרא רישיון בניה, אשר הוא בעצם מסמך כתוב באופן, הכולל תיאור בקשה המאושרת, וכן תרשים של הבנייה הנדרשת. האישור מתקבל על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, בנוסף לצירוף הבקשה במלל, מצורף נספח הכולל תרשים של המבנה, וכן פרטים, כמו, שם מגיש הבקשה,  שם האדריכל, שמות בעלי הזכויות בנכס, תוכניות הנכס, ועוד.

מי צריך להשיג היתר בנייה?

על פי חוק המקרקעין ניתן לראות כי אדם פרטי או קבלן, המבצע אחת מהפעולות האלו:

  • הקמת בניין חדש או הריסה של בניין.
  • תוספת או שינוי חיצוני לבניין, לדוגמא, בניית פרגולה, גדר, וכדומה.
  • להתוות דרך או לסלול דרך חדשה.
  • הצבה של מבנה זמני מכולות, שלטים, מבנים ניידים.

מה החשיבות של היתר בניה?

ניתן לומר כי בישראל קיימת גם בניה בלתי חוקית, בנייה זו מתבצעת ללא היתר בנייה, הנאכפת כמובן לפי החוק, ומגיעה עד לכדי הריסה. את היתר הבנייה אחראי לתת אדריכל, אשר דואג לוודא כי תוכנית הבניה שלכם הינה תקנית על פי החוק, כמו כן דואג לוודא כי תוכנית הבנייה אינה מסכנת את הדיירים ומתאימה לצרכים של המשתמש. בנייה שאינה חוקית יכולה לגרום לאסונות רבים ולפגיעה בנפש, לכן חשוב לפנות לאדריכל מקצועי, על מנת לקבל היתר בנייה חוקי.

למה לפנות דווקא אלינו?

אצל "וייצמן אדריכלות והנדסה" יש מספר יתרונות שלא תמצאו במקום אחר:

  • ניסיון של 20 שנה.
  • קשת רחבה של מומחים ויועצים מכל התחומים.
  • ייעוץ וליווי אישי מתחילת הבנייה עד סוף הבנייה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!