טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

טיפים מובילים עבור עיצוב ותכנון של משרד ירוק

לדעת רבים המהפכה הגדולה של המאה ה-21  היא המהפכה הירוקה, קרי מהפכת איכות הסביבה. אם המאה ה-20 התאפיינה בתיעוש מהיר, צמיחה חסרת תקדים אשר לא התייחסה כמעט להיבטים הסביבתיים והשפעתה על בני האדם והעולם בו הם חיים, אזי שהמאה ה-21 היא שונה לגמרי.

אנחנו רואים את זה ברמת הממשלות והארגונים הבינלאומיים שפועלים ללא הפסקה בכיוון זה, אנחנו יכולים לראות את זה ברמה של רשויות מקומיות וארגונים מקומיים וכן אנחנו יכולים לראות את זה ברמת הפרט, בין אם זה בעסקים ובין אם זה במשקי בית.

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא נושא עיצוב ותכנון על פי מאפיינים של שמירה על הסביבה.
ברמה הלאומית ניתן לראות זאת בהיבטים שונים, למשל, שמירה על שטחים פתוחים, תכנון שכונות ותשתיות באופן שלא יפגע בסביבה ויגרום זיהום ועוד. ברמת הפרט, ניתן לראות זאת בתהליכי בנייה יותר ידידותיים ופחות מזהמים וכן בתכנון ועיצוב מבני מגורים או מבני משרדים באופן שישרת את הסביבה בטווח הקצר ובטווח הארוך. .

איך מעצבים ומתכננים משרד באופן ידידותי לסביבה?

לפני שנציג שורה של טיפים שיאפשרו לכם ליהנות מתהליך עיצוב ותכנון ידידותי לסביבה, חשוב לשים לב לשלוש נקודות מהותיות:

  1. התהליך חייב להתבצע בדרך שתשרת את הצרכים שלכם מבחינה מעשית. אין טעם לעצב ולתכנן מבנה, אם בסופו של דבר לא תוכלו לבצע את העבודה המוטלת עליכם על הצד הטוב ביותר שתפגע בתהליך העבודה.
  2. התהליך חייב להתבצע בדרך שתתאים לתקציב שעומד לרשותכם, על מנת שתוכלו לסיים את הפרויקט בתקציב המתוכנן מראש אם שינויים מעטים ככל שניתן.
  3. חשוב לקרוא וללמוד ועל הנושא כדי לדעת איזה תכנון ואילו חומרים נחשבים לידידותיים לסביבה.

טיפים לתכנון ועיצוב נכון מבחינה סביבתית

טיפ ראשון –נצלו באופן אופטימלי את התנאים הטבעיים שעומדים לרשותכם. למשל, נצלו את התאורה הטבעית שהמשרד יכול ליהנות ממנה, וכך תוכלו לחסוך בשימוש באמצעי חשמל במהלך היום.

טיפ שני – השתמשו במתקנים באופן יעיל וחכם. למשל, אם אתם מתקינים מזגן, וודאו שהוא אינו צורך הרבה אנרגיה ושהקרור מגיע לכל מקום בצורה יעילה. באזורים שונים בארץ אתם יכולים להשתמש גם במאווררי תקרה ובכך לחסוך לא מעט עלויות ולעבוד יעיל וחכם יותר.

טיפ שלישי – מוצרים ממוחזרים. אחת הדרכים לשמור על הסביבה היא בעזרת שימוש וניצול מוצרים וחומרים ממוחזרים. בין אם מדובר בריהוט או בכל פריט אחר. אפשר למצוא מגוון רחב של אמצעים ממוחזרים שניתן ליהנות מהם.

טיפ רביעי – מלבד עיצוב ותכנון, ייצרו במשרד מדיניות ירוקה ותשקיעו בכך. למשל, מחזור חומרים, צמצום שימוש במדפסות, התקנת טיימרים לצריכה נכונה בחשמל ובמים, ועוד.

כיום קיימת תקינה עבור בניינים ירוקים. בעלי מבנים מנסים לקבל בעת הבנייה תקן שכזה.  התקן הישראלי לבנייה ירוקה, ת"י 5281 , נקבע בשנת 2005 וכלל במקור התייחסות לשני סוגי מבנים: מגורים ומשרדים. התקן מתעדכן מדי מספר שנים וזאת על מנת להתאים את עצמו לשינוי בפרקטיקה או ברגולציה המקומית וכדי להטמיע תובנות מהניסיון בעולם. בנוסף לתקן הישראלי ישנם תקנים בין-לאומיים (LEED) המדורגים בברונזה, כסף וזהב תלוי בניקוד שמקבל הבניין.

בעת תכנון הבניין תהליך הבנייה, יש להתייחס לניקוד שניתן לצבור וכך להיערך לקבלת התקן.

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

השכרת פיגום נייד

  כאשר מדובר על פיגום נייד, מדובר על פיגום שמתאפיין בקלות ההרכבה שלו ויכולת להעביר אותו ממקום למקום בצורה קלה ונוחה. כמו כן, הוא מאופיין

צילום קווי ביוב עם דן ביוב

  צילום קווי ביוב זה תהליך שנשמע אולי כמאורע נדיר ויוצא דופן. אבל האמת היא שאנחנו, בתור אנשי מקצוע, יכולים להעיד על כך שמדובר על

התקנת אינטרקום

  התקנת איטרקום היא דבר פשוט לכאורה, אבל כזה שיכול לשנות את התחושה של כל דיירי הבניין באופן משמעותי. אנחנו יודעים כי אנחנו לא חיים

סטטוס רישוי עסקים
רישוי עסקים
blockmag_admin

סטטוס רישוי עסקים

סטטוס רישוי עסקים בכל פעם שאתם עוברים ליד עסק עליכם להבין שעל מנת להקים אותו היה על בעל העסק לעבור הליכים בירוקרטיים ארוכים מאוד. בשנת

התקשרו עכשיו