טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

כל מה שצריך לדעת על היתר בנייה – המדריך השלם

אתם עומדים בפני הפרויקט האדיר של חייכם – בניית בית. ולכן הגיוני שתהיו מוצפים בשאלות: מאיפה מתחילים? מהו היתר בניה? מתי צריך להגיש את הבקשה להיתר? ומתי עלולים לדחות את הבקשה להיתר?

במיוחד בשבילכם, הכנו את המדריך השלם להגשת בקשת היתר בנייה – לגזור ולשמור!

אנחנו במשרד ויצמן אדריכלות והנדסה מלווים מאות פרויקטים מידי שנה ובהם בנייה פרטית, פרויקטים מסחריים ומבני ציבור. הטיפ הראשון שלנו עבורכם הוא להיעזר בשירותיו של אדריכל מנוסה ואמין כבר מההתחלה וכך לזכות בליווי מקצועי גם בשלבי הבירוקרטיה והוצאת ההיתרים מול הרשויות השונות – בחירה שתחסוך לכם זמן, כסף וכאב ראש מיותר.

freepik

מה זה היתר בנייה?

היתר בנייה הוא למעשה רישיון שמעניקה ועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית לביצוע שינויים בנכס (במקרה של בניית בית חדש הנכס הוא הקרקע) בהתאם לחוק התכנון והבנייה. הוועדה מקבלת את ההחלטה על הענקת היתר הבניה בהתאם לזכויות הבניה הקבועות בתוכנית הבנייה.

להיתר הבניה, שהוא אותו אישור פורמלי, מצורפות תוכניות המבנה, מפת מדידה וגם האישורים הכוללים את פרטיהם של כל הגורמים האחראים ומעורבים בתכנון הבית, הבנייה שלו וגם הפיקוח על ביצוע עבודת הבנייה.

כל בנייה של בית ללא היתר בנייה או שלא בהתאם להיתר הקיים מהווה עבירה פלילית. ובכלל זה גם שימוש בנכס שחורג ממה שנקבע בהיתר ( לדוג' שימוש בקרקע בעלת היתר שימוש לחקלאות למטרות של בנייה למגורים או מסחר כפי שקורה לעיתים בנחלות במושבים ובמשקים חקלאיים).

על פי הקבוע בחוק, יש צורך בהגשת בקשה להיתר בכל מקרה של בניית בית חדש, הריסת בית ישן או תוספת לבית קיים, בין אם מדובר בפתיחת חלון או דלת נוספים, סגירת מרפסת או התקנה של גדר, פרגולה או מחסן ( גם אם אלה בנויים מחומרים קלים).

עדיין מבולבלים? אל דאגה – אתם לא לבד! עם כל שאלה ו/או בירור בנושאי היתרי בנייה ושלבי התכנון הראשונים של הבית, אתם מוזמנים לפנות אלינו וצוות אנשי המקצוע המנוסים של וייצמן אדריכלות והנדסה ישמחו לספק לכם מענה מקצועי, מהיר ואדיב!

חשוב לדעת – מתי אתם עלולים לא לקבל היתר בנייה?

במקרה של סטייה משמעותית מתוכנית הבנייה המקורית של הקרקע ( תב"ע), כמו למשל במקרה של בניית בית מגורים על קרקע בעלת ייעוד חקלאי, או הרחבה של נכס פרטי על חשבון שטח ציבורי ( לדוג' – הוספת חדר לדירת קרקע בבניין משותף); הועדה המקומית או המחוזית לא תעניק היתר בנייה.

במקרים כאלה, יש צורך בהליך ארוך יותר של שינוי תכנית המתאר של הקרקע (תמ"א) – רק לאחר שאושר שינוי תכנית המתאר ניתן יהיה להגיש בקשה להיתר בנייה על סמך ייעוד הקרקע בתוכנית המתאר החדשה.

זכרו – לכל שאלה יש תשובה ולכל בעיה יש פתרון – התקשרו אלינו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מענה מקצועי ויעיל לכל סוגיית בנייה.

בלוג
blockmag_admin

כיצד לבחור אביזרי שער הזזה?

אנשים רבים שמחליטים לייצר שערי הזזה בעצמם או באמצעות מומחים בתחום זה שואלים את עצמם את השאלה: כיצד לבחור אביזרי שערי הזזה? כדאי לזכור ששערי

ארכיטקטים ב{HEBROW}
בלוג
blockmag_admin

קניית בית עם חריגת בנייה

  חריגות בנייה הן נושא מורכב אך הן יכולות להיות עוד יותר מורכבות כאשר אנחנו רוצים לבצע קניית בית עם חריגות בנייה. קודם כל נסביר

אדריכל בתים
אדריכלות
blockmag_admin

אדריכל בתים – כך תבחרו אותו נכון!

  אם אתם מתכננים להתחיל תהליך של בנייה או שיפוץ, אתם ודאי מחפשים אדריכל בתים. כאן נסביר כיצד לבחור את האדריכל המתאים ביותר לצרכים שלכם

חריגות בנייה חוק
בלוג
blockmag_admin

עלות הכשרת חריגת בניה

  כיום במדינת ישראל קיימים למעלה ממאה אלף מקרים של חריגות בניה כאלה ואחרות ברמות שונות. על מנת ליישר קו נתחיל ונסביר שחריגת בניה היא

בלוג
blockmag_admin

זקוקים למרחב עבודה – איפה להתחיל

אחד הכללים ליצירת תהליך עבודה נכון ויעיל, הוא יצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה. כשאנחנו יוצרים בעסק שלנו סביבת עבודה נעימה ופונקציונאלית, אנחנו מאפשרים לעובדים שלנו

התקשרו עכשיו