מה זה בעצם בדק בית ?

עדיף לבנות נכון! מאשר לבנות פעמיים!

ניטור שינוי דיירים הוא מקרה שימוש נפוץ עבור מערכות ניהול דיירים. בדוגמה זו, מערכת ניהול הדיירים עוקבת אחר דירות לשינויים בדיירים. כאשר מתרחש שינוי, המערכת שולחת התראה לקבלן כדי שיוכל לעדכן את הרישומים שלו בהתאם. מערכת ניטור החלפת הדיירים עוקבת גם אחר חוזי שכירות ותשלומי שכירות כדי לעקוב אחר מי שילם את דמי השכירות ומי לא.

חוזה השכירות של הקבלן הסתיים. הקבלן, המתגורר בדירה, קיבל הודעת סיום שכירותם.

שוכר פוטנציאלי מגיע לדירה לבדיקה. הם יבדקו כל נזק לדירה, יעריכו כמה אנשים היא יכולה להכיל, ויבדקו אם יש שינויים שצריך לעשות לפני שהם חותמים על חוזה. השוכר עשוי גם לשאול שאלות לגבי אילו חיבורי שירות זמינים או איזו חניה זמינה באתר או בקרבת מקום. כאשר לבעל בית מגיע קבלן ועושה שיפוץ, חשוב לוודא שבעל הבית יודע אילו שינויים בוצעו. כך, בעל הבית אינו מניח שהקבלן עשה משהו לא בסדר ומשלם על כך. רשימת הבדיקה צריכה לכלול גם אם יש עדכונים בבית. לדוגמא: רהיטים, מכשירי חשמל וגופי תאורה. חשוב לעבור על הדברים האלה גם עם השוכרים כדי שידעו למה הם יכנסו כשיחתמו על הסכם השכירות.

רשימת בדיקה זו צריכה להינתן גם לבעלי בתים וגם לקבלנים כדי שלא יהיה בלבול לגבי מה שצריך לעשות לפני היציאה או לפני תחילת העבודה על הבית. הצלחתי לבדוק בית בדירות קבלן. זה במיקום טוב מאוד, ליד תחנת המטרו. זה גם קרוב לשדה התעופה. הבית נמצא בקומה העליונה – ישנן שתי קומות למגורים. המטבח אינו גדול אך יש בו את כל מכשירי החשמל הנדרשים למגורים. חדרי השינה נמצאים בקומה השנייה, בהם חלונות הנותנים נוף פתוח לרחוב ולשאר המבנים המקיפים את האזור הזה. חדרי הרחצה והשירותים היו מרווחים ונוחים עם כל המתקנים הדרושים זמינים לשימוש." בדק הבית הוא כמו בדיקת הבית על כל ליקויים אפשריים, תקלות, בעיות שצריך לטפל בזמן לפני שזה הופך רציני. זה יותר כמו ביטוח של הרכוש.

סעיף זה מדבר על החשיבות של בדיקת דירת קבלן לפני המעבר, כדאי לבדוק שאין ליקויים, נזקים או מזיקים הפוקדים את הנכס. כמה דברים שצריך לבדוק הם כל חורים בקירות, תקרות או רצפות, שינויים שבוצעו בנכס ללא הסכמת בעל הבית וכל מכשירי חשמל שבורים או לא עובדים כראוי. חיוני שתבדקו דירת קבלן לפני שאתם נכנסים אליה כי היא תגן הן על ההשקעה והן על הבריאות שלכם. הבית שנבדק היה דירת קבלן בת ארבעה חדרי שינה ושני חדרי רחצה בקומה השנייה. פקח הבית יצר דוח על הבית וציין את כל הבעיות האפשריות שמצא.

בבית שבדקתי היו הליקויים הבאים:

  • סדק בקו הביוב שנגרם מסופה
  • נזילה בגג הדורשת תחזוקה
  • עבודות בנייה שלא הסתיימו

דירות הקבלן הן קבוצה של בניינים בני 8 קומות שכיום מתגוררים בהם אנשים רבים. הדירות נבנו בתחילת שנות ה-60, אך הן מתוחזקות היטב מכיוון שכיום מתגוררים בהן אנשי מקצוע משכילים. יש כאן שני סוגי דירות, האחד מיועד למגורים והשני מיועד לעבודה. רוב האנשים גרים בקומות א' עד רביעית ועובדים בקומות חמישית עד שמינית. הקומה הראשונה משמשת כאולם קבלה, אולם כניסה, אולם תצוגה וחניה לרכב. כאן תמצאו מסעדות יוקרה, חנויות קטנות וסופרמרקטים עם מגוון גדול של סחורות. לדירות הקבלן יש דרישות כניסה מחמירות מאוד לשוכרים פוטנציאליים שרוצים לשכור כאן דירה: עליהם להיות מתחת לגיל 45 ולפחות חמש שנים.

למידע נוסף ביקרו באתר: ibedek.co.il

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

Picture of המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

מאמרים שאולי יכולים אולי לעניין אותך
חשיבותו של מהנדס בהרחבת הבית

מתכננים לבנות בית חדש? אולי לבצע הרחבה? ישראלים רבים בוחרים להרחיב את שטח המחייה שלהם באמצעות פתיחת מרפסת חדשה או הרחבה של חדר, כדי לשפר

תפקידו של קונסטרוקטור

תפקידו של קונסטרוקטור הקונסטרוקטור הוא מקצוע שאחראי על לקיחת חומרי גלם כמו חול, מים וסלע והפיכתם למבנים. בעתיד, בוטים של AI כמו הקונסטרוקטור ישמשו כדי

השכרת מחפרון ללא מפעיל

בובקט היא המכונה האוטונומית הפופולרית והנפוצה ביותר בייעור. הוא שימש במגוון רחב של פעולות ומשימות יער כגון פינוי שבילים, כריתת מברשות, קצירת עצים ופעולות כריתת

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!