שיש למטבחים

עדיף לבנות נכון! מאשר לבנות פעמיים!

שיש למטבחים זה שמנו השני, המומחיות שלנו מדברת בעד עצמה ושמנו הולך לפנינו בכל הקשור למטבחים איכותיים שיחזיקו מעמד בצורה מושלמת שנים רבות קדימה.

שיש למטבחים מאבן טבעית

אבן טבעית היא יצירה של טבע. כמו כל כך הרבה תצורות טבעיות, כל יצירה היא ייחודית ונטולת התאמה. בתוך כל פיסת אבן טמונה גם ההיסטוריה של מקום מסוים אחד על הפלנטה שלנו. רצפת הגיר של ימינו, למשל, הייתה פעם מסה של יצורי ים זעירים, ואז קרקעית ים קדומה, ואחרי מיליוני שנים של התרוממות רוח – צלע הר שבה התגלתה אבן הגיר.

אבן טבעית היא היקרה ביותר להפקת שיש למטבחים

האבן הטבעית שלך נחתכה מצלע הר, בגושי אבן גדולים של 50,000 קילו. לאחר מכן פרוסים גושים אלה ללוחות, אשר מזוקקים לאחר מכן כדי להעניק לצבעיהם הטבעיים עומק דמוי מראה, משטח חלק או חספוס קל לשיפור המרקם העשיר והטבעי שלהם.

אבן מהונדסת לשיש למטבחים בישראל

לקוחות רבים דואגים לקבל החלטות ידידותיות לסביבה ברכישת האבן שלהם. בכל הנוגע למשטחים, אבן מהונדסת היא אחת הבחירות הכי ידידותיות לסביבה שאתה יכול לעשות. לאבן זו יתרונות רבים ביחס למקביליה הטבעיים: עמידות רבה יותר, יופי, היגיינה וקלות תחזוקה. האבנים המהונדסות ביותר הן בעלות בלאי גבוה, ומתאימות לאזורים עתירי תנועה כמו משטחי מטבח. ישנם מוצרים רבים מהונדסים בשוק, עם קומפוזיציות שונות, ולכן עדיף לדבר עם יועץ כדי לבחור את האבן המושלמת לפרויקט שלך.

שיש למטבחים שלכם, בהתאמה אישית

קוורץ?

המכונה לעתים קרובות "גרניט שנראה כמו שיש", ועמידותו וביצועיו יכולים לנוע בין השיש לגרניט, בהתאם לתכולת המינרלים. בדרך כלל מבצע כמו גרניט.

סקירה כללית: קוורציט, שהוא בעיקר סיליקה, הוא סלע מטמורפי קשה שאינו בעל בסיס, שהיה במקור אבן חול. אבן חול מומרת לקוורציט באמצעות חימום ולחץ הקשור לדחיסה טקטונית. טבע סיליקי זה הופך את זה לבחירה מושלמת למשטחי מטבח, כי מבחינה כימית יש לו עמידות גבוהה מאוד לכל דבר חומצי. נוח לשימוש ועמיד במיוחד למטבח הישראלי, שלא לדבר על היופי המדהים שלו.

למידע נוסף היכנסו לאתר – https://www.neptune-marble.co.il/

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

Picture of המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

מאמרים שאולי יכולים אולי לעניין אותך
חשיבותו של מהנדס בהרחבת הבית

מתכננים לבנות בית חדש? אולי לבצע הרחבה? ישראלים רבים בוחרים להרחיב את שטח המחייה שלהם באמצעות פתיחת מרפסת חדשה או הרחבה של חדר, כדי לשפר

תפקידו של קונסטרוקטור

תפקידו של קונסטרוקטור הקונסטרוקטור הוא מקצוע שאחראי על לקיחת חומרי גלם כמו חול, מים וסלע והפיכתם למבנים. בעתיד, בוטים של AI כמו הקונסטרוקטור ישמשו כדי

השכרת מחפרון ללא מפעיל

בובקט היא המכונה האוטונומית הפופולרית והנפוצה ביותר בייעור. הוא שימש במגוון רחב של פעולות ומשימות יער כגון פינוי שבילים, כריתת מברשות, קצירת עצים ופעולות כריתת

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!