תכנון משרד

עדיף לבנות נכון! מאשר לבנות פעמיים!

 

כניסה למשרד חדש הוא תהליך מאוד מרגש ומלהיב, אבל גם כזה שיש לו את כל הסיבות להתנהל בצורה פזיזה. מדוע פזיזה? מכיוון שבניגוד לעיצוב בית, במקרה של עיצוב משרד, כל יום שבו אנחנו משקיעים בעיצוב המשרד ולא עובדים בו, הוא יום שבו עלינו לממן הוצאות ואולי גם לפגוע באיכות העבודה שאנו מבצעים ובאיכות השירות שאנו מספקים ללקוחות שלנו. במצב דברים זה, רבים בוחרים פשוט לעשות ולסיים את הדברים במהירות כמה שיותר רבה, לעיתים עד כדי דילוג על השלב ההכרחי של תכנון משרד.

 

מדוע כל כך חשוב לתכנן נכון את המשרד שלכם?

משרד הוא מקום עבודה ומקום עבודה חייב בתכנון מוקדם. תכנון משרד כולל בתוכו היבטים תפקודיים, תפעוליים, אסתטיים וכמובן עסקיים. כך למשל, עליכם לתכנן את חלוקת הפנים של שטח המשרד, פינות העבודה שיוקצו לכל אחד מן העובדים, האקוסטיקה במשרד, מעברי האוויר והמיזוג בכל רחבי המשרד, מידת הפרטיות מול מידת השקיפות של כל חלק במשרד, נגישות מכל רחבי המשרד למרחבים משותפים כמו מטבח, פינת קפה, פינת הדפסה ופקס וכן הלאה. בנוסף לכך, עליכם לתכנן את ההיבטים האסתטיים הנוגעים למחיצות זכוכית, חיפוי קירות, ריצוף, ריהוט וכן פריטי נוי כמו תמונות קיר, עציצים, פסלים או כל פריט נוי אחר שתרצו לשלב במשרד. כל אלה חייבים להתבצע בכפוף למטרות העסקיות שאותן אתם רוצים להשיג במשרד ואלו בעצמן כפופות לערכי היסוד של העסק.

 

ערכי היסוד של העסק כמנוע בתהליך תכנון משרד

אחד הדברים החשובים ביותר להקפיד עליו בתהליך של תכנון משרד הוא התאמת העיצוב של המשרד לערכי היסוד של העסק. לכל עסק ישנם ערכי יסוד שונים הנובעים מתחום הפעילות בו פועל העסק, מהשוק אותו הוא משרת, מסוג השירותים שאותו הוא מספק וכן הלאה. משרד פרסום למשל, אמור להישען על ערכים של חדשנות, יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, אבל גם סמכותיות ועוצמה. לעומתו, משרד רואה חשבון יבקש לבסס יותר ערכים של שמרנות, מלאכת מחשבת, סדר וארגון, יסודיות וכן הלאה. כל אלה חייבים לבוא לידי ביטוי מתוך כל פריט עיצוב שתבחרו בו, מכל פעולת עיצוב וכמובן מהעיצוב הכולל כולו וכל אלה צריכים להיקבע בתהליך המסודר של תכנון משרדים.

 

מי מתכנן משרדים?

לצורך תכנון משרד ועיצובו, אתם רוצים לבחור מעצב פנים או אדריכל בעל התמחות מיוחדת בתחום של עיצוב פנים למשרדים. מעצב פנים המתמחה בבתים פרטיים הוא לא הדמות הנכונה עבורכם ולא בגלל שהוא לא יוכל לעשות עבודה יפה, אלא בגלל שהוא לא יוכל לחבר את העבודה היפה הזאת עם ההיבטים העסקיים שהם היותר חשובים מבחינתכם. על כן, חפשו המלצות וחוות דעת מקצועיות על מעצבי פנים המתמחים ספציפית בתחום של עיצוב משרדים והקפידו ללוות את תהליך התכנון והעיצוב מתחילתו ועד סופו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

Picture of המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

מאמרים שאולי יכולים אולי לעניין אותך
חשיבותו של מהנדס בהרחבת הבית

מתכננים לבנות בית חדש? אולי לבצע הרחבה? ישראלים רבים בוחרים להרחיב את שטח המחייה שלהם באמצעות פתיחת מרפסת חדשה או הרחבה של חדר, כדי לשפר

תפקידו של קונסטרוקטור

תפקידו של קונסטרוקטור הקונסטרוקטור הוא מקצוע שאחראי על לקיחת חומרי גלם כמו חול, מים וסלע והפיכתם למבנים. בעתיד, בוטים של AI כמו הקונסטרוקטור ישמשו כדי

השכרת מחפרון ללא מפעיל

בובקט היא המכונה האוטונומית הפופולרית והנפוצה ביותר בייעור. הוא שימש במגוון רחב של פעולות ומשימות יער כגון פינוי שבילים, כריתת מברשות, קצירת עצים ופעולות כריתת

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!