5 טיפים לתהליך עיצוב וילה

עדיף לבנות נכון!מאשר לבנות פעמיים!

עיצוב פנים בא להפוך את החלל הקיים לנעים ושימושי. רבים מאיתנו מתגוררים בבתים שלא בדיוק משרתים אותם. בתים שבביצוע מספר שינויים יוכלו להפוך למהנים הרבה יותר. תהליך עיצוב וילה יכול להיות מרגש במיוחד ולהביא לתוצאות של בית שכיף לחיות בו. כדי להשיג זאת יש להקפיד לקיים את הטיפים המצורפים.

טיפ ראשון – לזהות את החוזקות של הבית

לכל וילה יש חוזקות. בחלק ישנו חלון רחב בסלון, באחרות מטבח מרשים. בחלק ישנם פריטים שדורשים רק מעט תשומת לב כדי להפוך למיוחדים (שלא לומר, וינטג') ובחלק ישנו חלל גדול וריק שאפשר להתחיל לעצב מאפס. כדאי להכיר את החוזקות שבמקום, להבין מה אפשר לחזק ולהשתמש באלמנטים קיימים כדי לשפר את הנראות של המקום.

טיפ שני – עיצוב וילה דורש פתרונות סדר

מקום מבולגן לא נראה טוב וזה לא משנה כמה השקענו בו בתהליך העיצוב. פתרונות אחסון וסדר חייבים להיות חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב. בבתים עם ילדים קטנים חשוב שיהיה להם מקום לצעצועים גם בסלון ואצל אנשים שיש להם אוספים, יש להבליטם בצורה מחמיאה. אחד הדברים החשובים בבית הוא ליצור מקום ובכלל זה ארונות, ויטרינות ואחרים.

טיפ שלישי – השארת חללים פתוחים ומוארים

חלל עמוס תמיד יכביד על המראה הכללי ולכן צריך לזכור להשאיר מקום לאור ולתחושת החופש. כמובן, כל זה צריך להיות באיזון כיוון שחלל פתוח בלי רהיטים ועם קירות לבנים, עלול להיראות מוזנח. מעצבי פנים המתמחים בעיצוב של וילות יוכלו לדייק בבחירות. לשים את הרהיטים שיחמיאו לחלל, להוסיף פריטים במידה הנכונה ולהתאים כל חדר למשימה שלו.

טיפ רביעי – בחירה חכמה של צבעים

הצבע קובע את התחושה שתהיה לנו בחלל. עיצוב וילה יכול להיות תהליך מורכב אך מהנה. בכל מה שנוגע לצבעים כדאי לדעת כי אין באמת צבעים בהם בשום אופן לא יעשה שימוש, אך יש לדעת באיזה מינון והיכן כדאי לשים כל צבע. למשל, אוהבי הצבע האדום יוכלו לשלב קיר אחד אדום או נגיעות מהצבע בפריטים הקטנים ברחבי הבית.

טיפ חמישי – הפרטים הקטנים

אפשר לעשות שינויים גדולים בווילה ובהם לשבור קירות, לשנות את חדרי הרחצה, להוסיף ארונות רחבים ועוד. בסופו של דבר, העיצוב נמדד בפרטים הקטנים. בחירה נכונה של הווילונות, הוספת כריות נוי, התקנת מנורות מרשימות ואפילו הנחת אגרטל, כל אלו ופריטים קטנים נוספים יעשו הבדל גדול בבית. חלק בלתי נפרד מעבודות המעצב היא למצוא את אותם פריטים.

בחירת בעל המקצוע לתהליך העיצוב

לבחירת בעל המקצוע שמתכנן ומלווה את התהליך ישנה משמעות רבה. על המתכנן (אדריכל או מעצב) להיות קשוב לבקשותינו ולהביא אותן לידי ביטוי. המרכז לאדריכלות מזמין אותנו ליהנות מתהליך השינוי ולהפוך את הווילה כך שתתאים בדיוק לחיינו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!