טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

5  סיבות למה כדאי לכם להשכיר חלל עבודה פתוח עבור המשרד שלכם

כל מי שמכיר, ולו במעט, עיצובים של משרדים יודע, החלוקה העיקרית היא בין עיצוב משרד בחלל סגורים לבין עיצוב של חלל פתוח. כלומר, בין משרד שמתחלק לחדרים סגורים שבכל אחד מהם יושבים עובדים, לבין משרד עם חלל אחד גדול, פתוח ומרווח בו יושבים כל העובדים של המשרד.

לעיתים ישנן התאמות ושילובים מסוימים, למשל, ישנם משרדים שכוללים חלל פתוח אחד גדול לצד שורה של חדרים בחללים סגורים המיועדים לבעלי המשרד או לדרגים גבוהים יותר. כמו כן, אפשר למצוא חלל אחד בו יושבים כל העובדים, אך הוא חלל סגור, ולא בהכרח פתוח.

בעלי עסקים שמחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה או באזורים אחרים בארץ, יכולים ליהנות מאופציות בחירה שונות. באופן טבעי, הם יבחרו את האופציה הרלוונטית עבורם על פי סגנון העבודה של המשרד, כמות העובדים במקום והצרכים שלהם. יחד עם זאת, היום הרבה יותר נהוג, בוודאי בתחומים כמו הייטק, תקשורת, השקעות, מכירות ובתחומים רבים אחרים, לבחור בחלל עבודה פתוח ולא בחלל סגור.

לפני שנציג מספר יתרונות של חלל עבודה פתוח, צריך לציין נקודה משמעותית. גם מי שמחפש משרדים להשכרה בפתח תקווה או במקומות אחרים בארץ, ומוצא משרד בתנאים משתלמים אך כזה שאיננו בנוי כחלל פתוח, יכול לברר עם בעלי המקום, האם ניתן לבצע שינוי (על חשבונו או על חשבון בעל המקום). מאחר ולא פעם המשרדים בנויים באופן כזה, שניתן לבצע את השינוי בצורה מהירה, פשוטה, מבלי שצריך לבצע שיפוץ יסודי (אחת הסיבות לכך, היא שימוש בעקרונות של בנייה קלה שמאפשרת זאת).

 

5 יתרונות של חלל פתוח

יתרון ראשון – סביבת עבודה הרבה יותר נעימה, יותר שיתופית

במקום שהעובדים יתחלקו לחדרים ויעבדו בנפרד, אזי שחלל עבודה פתוח מאפשר להם לעבוד ביחד, בחלל אחד. זה הרבה יותר נעים, זה הרבה שיתופי, זה בוודאי יוצר תוצאות הרבה אטרקטיביות.

יתרון שני – חוסך מקום

זה אולי לא נראה כך, אך חלל פתוח יכול לחסוך הרבה מאוד, מאחר ולא צריך להתקין קירות, דלתות ואמצעים אחרים. הכל נעשה בחדר אחד, גדול ופתוח.

יתרון שלישי – חסכון בהוצאות

במקום שכל חדר "ייצור" הוצאות משלו, יש חדר אחד גדול שמייצר הוצאות מסוימות. זה הרבה יותר חסכוני, בוודאי אם אפשר להשתמש בתאורה חיצונית ואמצעים אחרים, שמתחלקים בחלל בצורה כזו או אחרת.

יתרון רביעי – קל יותר לפקח על העובדים

הרבה יותר פשוטים לבעלי המקום והמנהלים לפקח על עבודתם של כל העובדים, כשהם נמצאים בחלל אחד, מאשר כשהם מתחלקים בין חדרים שונים.

יתרון חמישי – יעילות עבודה גבוהה יותר

במקום שהעובדים יצטרכו לקום ולעבור מחדר לחדר בשביל לנהל תהליכים משותפים, הם יכולים לשבת אחד ליד השני ולנהל אותם.

 

 

 

 

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

השכרת פיגום נייד

  כאשר מדובר על פיגום נייד, מדובר על פיגום שמתאפיין בקלות ההרכבה שלו ויכולת להעביר אותו ממקום למקום בצורה קלה ונוחה. כמו כן, הוא מאופיין

צילום קווי ביוב עם דן ביוב

  צילום קווי ביוב זה תהליך שנשמע אולי כמאורע נדיר ויוצא דופן. אבל האמת היא שאנחנו, בתור אנשי מקצוע, יכולים להעיד על כך שמדובר על

התקנת אינטרקום

  התקנת איטרקום היא דבר פשוט לכאורה, אבל כזה שיכול לשנות את התחושה של כל דיירי הבניין באופן משמעותי. אנחנו יודעים כי אנחנו לא חיים

סטטוס רישוי עסקים
רישוי עסקים
blockmag_admin

סטטוס רישוי עסקים

סטטוס רישוי עסקים בכל פעם שאתם עוברים ליד עסק עליכם להבין שעל מנת להקים אותו היה על בעל העסק לעבור הליכים בירוקרטיים ארוכים מאוד. בשנת

התקשרו עכשיו