5  סיבות למה כדאי לכם להשכיר חלל עבודה פתוח עבור המשרד שלכם

עדיף לבנות נכון! מאשר לבנות פעמיים!

כל מי שמכיר, ולו במעט, עיצובים של משרדים יודע, החלוקה העיקרית היא בין עיצוב משרד בחלל סגורים לבין עיצוב של חלל פתוח. כלומר, בין משרד שמתחלק לחדרים סגורים שבכל אחד מהם יושבים עובדים, לבין משרד עם חלל אחד גדול, פתוח ומרווח בו יושבים כל העובדים של המשרד.

לעיתים ישנן התאמות ושילובים מסוימים, למשל, ישנם משרדים שכוללים חלל פתוח אחד גדול לצד שורה של חדרים בחללים סגורים המיועדים לבעלי המשרד או לדרגים גבוהים יותר. כמו כן, אפשר למצוא חלל אחד בו יושבים כל העובדים, אך הוא חלל סגור, ולא בהכרח פתוח.

בעלי עסקים שמחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה או באזורים אחרים בארץ, יכולים ליהנות מאופציות בחירה שונות. באופן טבעי, הם יבחרו את האופציה הרלוונטית עבורם על פי סגנון העבודה של המשרד, כמות העובדים במקום והצרכים שלהם. יחד עם זאת, היום הרבה יותר נהוג, בוודאי בתחומים כמו הייטק, תקשורת, השקעות, מכירות ובתחומים רבים אחרים, לבחור בחלל עבודה פתוח ולא בחלל סגור.

לפני שנציג מספר יתרונות של חלל עבודה פתוח, צריך לציין נקודה משמעותית. גם מי שמחפש משרדים להשכרה בפתח תקווה או במקומות אחרים בארץ, ומוצא משרד בתנאים משתלמים אך כזה שאיננו בנוי כחלל פתוח, יכול לברר עם בעלי המקום, האם ניתן לבצע שינוי (על חשבונו או על חשבון בעל המקום). מאחר ולא פעם המשרדים בנויים באופן כזה, שניתן לבצע את השינוי בצורה מהירה, פשוטה, מבלי שצריך לבצע שיפוץ יסודי (אחת הסיבות לכך, היא שימוש בעקרונות של בנייה קלה שמאפשרת זאת).

 

5 יתרונות של חלל פתוח

יתרון ראשון – סביבת עבודה הרבה יותר נעימה, יותר שיתופית

במקום שהעובדים יתחלקו לחדרים ויעבדו בנפרד, אזי שחלל עבודה פתוח מאפשר להם לעבוד ביחד, בחלל אחד. זה הרבה יותר נעים, זה הרבה שיתופי, זה בוודאי יוצר תוצאות הרבה אטרקטיביות.

יתרון שני – חוסך מקום

זה אולי לא נראה כך, אך חלל פתוח יכול לחסוך הרבה מאוד, מאחר ולא צריך להתקין קירות, דלתות ואמצעים אחרים. הכל נעשה בחדר אחד, גדול ופתוח.

יתרון שלישי – חסכון בהוצאות

במקום שכל חדר "ייצור" הוצאות משלו, יש חדר אחד גדול שמייצר הוצאות מסוימות. זה הרבה יותר חסכוני, בוודאי אם אפשר להשתמש בתאורה חיצונית ואמצעים אחרים, שמתחלקים בחלל בצורה כזו או אחרת.

יתרון רביעי – קל יותר לפקח על העובדים

הרבה יותר פשוטים לבעלי המקום והמנהלים לפקח על עבודתם של כל העובדים, כשהם נמצאים בחלל אחד, מאשר כשהם מתחלקים בין חדרים שונים.

יתרון חמישי – יעילות עבודה גבוהה יותר

במקום שהעובדים יצטרכו לקום ולעבור מחדר לחדר בשביל לנהל תהליכים משותפים, הם יכולים לשבת אחד ליד השני ולנהל אותם.

 

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

Picture of המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

מאמרים שאולי יכולים אולי לעניין אותך
חשיבותו של מהנדס בהרחבת הבית

מתכננים לבנות בית חדש? אולי לבצע הרחבה? ישראלים רבים בוחרים להרחיב את שטח המחייה שלהם באמצעות פתיחת מרפסת חדשה או הרחבה של חדר, כדי לשפר

תפקידו של קונסטרוקטור

תפקידו של קונסטרוקטור הקונסטרוקטור הוא מקצוע שאחראי על לקיחת חומרי גלם כמו חול, מים וסלע והפיכתם למבנים. בעתיד, בוטים של AI כמו הקונסטרוקטור ישמשו כדי

השכרת מחפרון ללא מפעיל

בובקט היא המכונה האוטונומית הפופולרית והנפוצה ביותר בייעור. הוא שימש במגוון רחב של פעולות ומשימות יער כגון פינוי שבילים, כריתת מברשות, קצירת עצים ופעולות כריתת

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!