טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

אדריכל בתים פרטיים

בניית בית פרטי היא אחד הפרויקטים המרגשים אך גם הגדולים בחיינו. לאחר קבלת ההחלטה לבנות אפשר להתחיל לחפש אחר האדריכל הנכון (אפשר לבחור אדריכל לפני או אחרי בחירת המגרש). התפקיד של האדריכל הוא לעצב ולתכנן את הבית כאשר בראש ובראשונה עליו לשים את הלקוח, כלומר אותך ואת הבקשות שלך.

בחירת אדריכל בתים פרטיים תשפיע על הנראות שתתקבל בסופו של דבר, על המפרט שיהיה בבית ואפילו על העלויות שלו. לא תמיד ברור בשלב הראשון מידת ההשפעה שלו על העתיד וכבר בתחילת הדרך חשוב להבין כי אין להקל ראש בבחירתו.

כיצד נבחר אדריכל בתים פרטיים

בחירת האדריכל היא אישית. לכן, יכול להיות שאיש המקצוע שהתאים לחבר או לשכן לא יתאים לך. יש לעבוד עם האדריכל באופן אישי. כיוון שישנם אנשי מקצוע רבים בתחום, צירפנו את הטיפים הבאים שיעזרו לך לבחור את זה שהכי מתאים עבורך.

תיק העבודות של האדריכל

ישנם סגנונות שונים של בניה ועיצוב. בחינת תיק העבודות של האדריכל ששמעת עליו, שקיבלת עליו המלצות או שנתקלת בו במקומות שונים, תעזור לך לקבוע האם מדובר על בעל מקצוע שמתאים לתכנון הבית שלך. לרוב אפשר לראות את תיק העבודות כשהוא באתר של האדריכל ולעבודות נוספות ניתן ליצור קשר ולבקש לראות תמונות נוספות.

הקשר האישי עם האדריכל

אדריכל בתים פרטיים מעורב בשלבים שונים של הבנייה. לכן, חשוב מאד לבחור בעל מקצוע אשר יהיה לך נעים לפנות אליו ולדבר איתו. אדריכל קשוב יברר מהם הרצונות שלך ויתכנן בית שמתאים עבורך ועבור המשפחה שלך. לאורך כל הדרך הוא יהיה זמין לשאלות ובמהלך הבנייה עצמה הוא יגיע לשטח בזמן שיצטרך. חשוב מאד שהקשר האישי יהיה טוב ושתוכלו לשוחח באופן פתוח.

הבנה בתחום הבנייה

כדאי לבדוק בכמה פרויקטים האדריכל היה מעורב. אדריכלים עלולים לא פעם להציע תוכניות שעל הנייר הן יפות מאד, אך בפועל עולות הרבה כסף בשל אלמנטים שמוסיפים לאופי המבנה רק מעט אך מעלים בצורה משמעותית את עלות הפרויקט. לכן, כדאי לבחור בעל מקצוע מנוסה שמבין גם את ההשלכות הכלכליות של האלמנטים השונים שמתוכננים בבית.

עיצוב חוץ ופנים

כדאי לדעת כי ישנם אדריכלים אשר יכולים לתת גם שירות של עיצוב פנים. חשיבה מקדימה על הבית, הפרטים השונים שיהיו בו ואופן החיים בו, תוביל למבנה נוח ומתאים לבני הבית. ישנם אדריכלים אשר מספקים רק שירותי תכנון וישנם אדריכלים שישמחו ללוות אותך לאורך כל הפרויקט, מרגע הגדרת החלום ועד לבחירת הפרט הקטן ביותר בבית.

בכל הנוגע לבחירת אדריכל לבית מומלץ לפנות לבעל מקצוע שהקשר איתו טוב ושמביא איתו ניסיון. המרכז לאדריכלות מזמין אותך ליהנות משירותי תכנון הבית וליווי לאורך כל הדרך, באופן שיתאים לך בדיוק.

בלוג
blockmag_admin

כיצד לבחור אביזרי שער הזזה?

אנשים רבים שמחליטים לייצר שערי הזזה בעצמם או באמצעות מומחים בתחום זה שואלים את עצמם את השאלה: כיצד לבחור אביזרי שערי הזזה? כדאי לזכור ששערי

ארכיטקטים ב{HEBROW}
בלוג
blockmag_admin

קניית בית עם חריגת בנייה

  חריגות בנייה הן נושא מורכב אך הן יכולות להיות עוד יותר מורכבות כאשר אנחנו רוצים לבצע קניית בית עם חריגות בנייה. קודם כל נסביר

אדריכל בתים
אדריכלות
blockmag_admin

אדריכל בתים – כך תבחרו אותו נכון!

  אם אתם מתכננים להתחיל תהליך של בנייה או שיפוץ, אתם ודאי מחפשים אדריכל בתים. כאן נסביר כיצד לבחור את האדריכל המתאים ביותר לצרכים שלכם

חריגות בנייה חוק
בלוג
blockmag_admin

עלות הכשרת חריגת בניה

  כיום במדינת ישראל קיימים למעלה ממאה אלף מקרים של חריגות בניה כאלה ואחרות ברמות שונות. על מנת ליישר קו נתחיל ונסביר שחריגת בניה היא

בלוג
blockmag_admin

זקוקים למרחב עבודה – איפה להתחיל

אחד הכללים ליצירת תהליך עבודה נכון ויעיל, הוא יצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה. כשאנחנו יוצרים בעסק שלנו סביבת עבודה נעימה ופונקציונאלית, אנחנו מאפשרים לעובדים שלנו

התקשרו עכשיו