טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

היתר בנייה לבריכת שחייה

החלום הרטוב של כולם

היתר בנייה לבריכת שחייההשנה האחרונה הכניסה את כולנו הביתה וחידדה לכולנו את ההבנה כי הבית צריך להיות מקום שיחליף את מקומות הבילוי . בנוסף היום יותר מתמיד אנחנו מבינים את החשיבות של שמירה על ההיגיינה ולכן היום, יותר מתמיד בריכת שחייה בבית היא הפתרון המושלם למשפחה ולאירוח יוקרתי של חברים , תוך שמירה על הבריאות.


איזה סוגי בריכות קיימים ?

קיימים סוגים רבים של בריכות עיליות שניתן לרכוש אותן ולהרכיב בקלות יחסית. הכריכות האלה הן פתרון טוב שניתן ברוב המקרים גם לפרק בקיץ   היתרונות בבריכה כזאת היא מחיר זול , אפשרות פירוק ואין צורך בהיתרי בנייה. אך  יש להן חסרונות רבים. ראשית, הבריכה היא ממבנה קל ומחומרים שבמשך הזמן מתיישנים ובטח שלא נותן את המראה היוקרתי והנוחות של רחצה  בבריכה בנויה.

אם תרצו  פתרון לשנים רבות בעמידות גבוהה ובמראה יוקרתי ומפנק הפתרון בשבילכם היא בריכה שבנויה בתוך הקרקע.


היתר בנייה לבריכת שחייה – אז איך מתחילים?

בריכה בנויה נחשבת מבנה קבוע ולכן כדי לבנות בריכה יש לקבל היתרים מתאימים.

בשלב ראשון כדאי לפנות לחברה אדריכלית מוסמכת שמעסיקה אנשי מקצוע שמכירים את התחום ובקיאים בחוקי העזר העירוניים. לכל רשות מקומית יש דרישות וחוקים שונים בנוגע לגודל ועומק הבריכה.

 

האם אני יכול לחסוך בעלויות ע"י כך שאני אגיש את ההיתרים (כולל היתר בריכת שחייה)?

באופן עקרוני כן. אין מניעה חוקית שאדם פרטי יגיש את המסמכים בשם עצמו לוועדה המקומית לתכנון ולבנייה. למרות האמור לעיל , מומלץ מאוד להשתמש בשירותיו של אדריכל מקצועי. לפעמים הרצון לחסוך כסף עולה זמן רב , עוגמת נפש וכסף שמתבזבז בגלל תכנון לקוי ואי ידיעת החוק.

האדריכל מכיר את החוקים, יודע כיצד להכין את המסמכים בצורה נכונה . חברה רצינית מעסיקה גם אנשי מקצוע כמו מהנדסי בניין מומחים שילוו אתכם בתהליך בניית הבריכה עד לקבלת בריכה מושלמת , בטיחותית , חוקית ומפנקת.

השימוש באדריכל מקצועי מביאה לתוצאה טובה גם מבחינה חוקית וגם מבחינת נוחות, פרקטיות ויופי. . אדריכל מנוסה יידע להמליץ ללקוח היכן כדאי למקם את הבריכה באופן שיהיה נכון לניצול מירבי של שטח הגינה , ניצול אנרגיה נכונה בהעמדת הבריכה במקום של שמש או צל בשעות מסוימות , תאורה ולהתאים את הבריכה לאופי הבית ומטרות בניית הבריכה.

האם הגשת היתר בנייה לבריכת שחייה לוועדה המקומית הוא ההיתר היחיד שאני צריך?

בירוקרטיה…. אז לא, לא סיימתם . יש צורך לפנות לקבלת אישורים גם מגורמים נוספים כמו משטרה ומכבי אש נשמע מסורבל? אם תלווה אתכם חברה מקצועית , בעלת ניסיון לא תרגישו את כל הבירוקרטיה , הכל מתנהל מבחינתכם " מאחורי הקלעים" . מה שאתם תראו זה רק את החלום שלכם נבנה ותדמיינו איך אתם יושבים בבריכה ונהנים.


האם אפשר להקים בריכת שחייה בבניין משותף?

היתר בנייה לבריכת שחייהבבניין דירות משותף התהליך עלול להיות ארוך יותר. קבלת ההיתרים תלויה בהיענות והסכמה של הדיירים בדומה לכל שינוי שנרצה לבצע בבניין תוך התחשבות במבנה ובזכויות השימוש בבריכה. בנוסף ייתכנו תביעות התנגדות מבניינים סמוכים.

אם אתם מתגוררים בבניין מגורים ותרצו להקים בריכת שחייה פרטית או משותפת לכל דיירי הבניין, חשוב עוד יותר לפנות לחברה אדריכלית מוסמכת שמכירה את החוק ותלווה  אתכם בתהליך. מומחים בנושא יידעו להכין עבורכם תוכניות שימנעו מכם תביעות משפטיות ועיכובים מיותרים.

ועכשיו מה נשאר לכם?  לבחור חברה מקצועית ולצלול לאיכות חיים טובה יותר.

 

 

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

השכרת פיגום נייד

  כאשר מדובר על פיגום נייד, מדובר על פיגום שמתאפיין בקלות ההרכבה שלו ויכולת להעביר אותו ממקום למקום בצורה קלה ונוחה. כמו כן, הוא מאופיין

צילום קווי ביוב עם דן ביוב

  צילום קווי ביוב זה תהליך שנשמע אולי כמאורע נדיר ויוצא דופן. אבל האמת היא שאנחנו, בתור אנשי מקצוע, יכולים להעיד על כך שמדובר על

התקנת אינטרקום

  התקנת איטרקום היא דבר פשוט לכאורה, אבל כזה שיכול לשנות את התחושה של כל דיירי הבניין באופן משמעותי. אנחנו יודעים כי אנחנו לא חיים

סטטוס רישוי עסקים
רישוי עסקים
blockmag_admin

סטטוס רישוי עסקים

סטטוס רישוי עסקים בכל פעם שאתם עוברים ליד עסק עליכם להבין שעל מנת להקים אותו היה על בעל העסק לעבור הליכים בירוקרטיים ארוכים מאוד. בשנת

התקשרו עכשיו