טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3742700

חריגות בנייה חוק

 

חריגות בנייה חוקעל מנת שלא נחיה כמו במערב הפרוע בו כל אחד עושה את כל העולה על רוחו, תחום הבניה חוקק במדינת ישראל את החוק לתכנון ובנייה בו מוגדרים כל הדברים הקשורים לתכנון ובנייה של בתים בישראל. על מנת לערוך שינוי במבנה, להרוס אותו ולבנות אותו מחדש או לשנות את הייעוד שלו אנו מחוייבים לקבל לשם כך היתר בניה. היתר בניה הוא למעשה האישור שלנו שאותו אנו מקבלים לאחר הגשת התוכניות לאותו פרויקט שאנו מתכננים לבנות ועלינו להיצמד לכל מה שהוגש בתוכניות של אותו היתר בניה כדי שנוכל לקבל לאחר מכן טופס ארבע, שזהו למעשה הזכות לאכלס את המבנה.

 

במידה ואיננו נצמדים לתוכניות שהוגשו במעמד בקשת היתר הבניה ואנו חורגים מאותן תוכניות הדבר ייחשב בתור חריגות בנייה.

 

כיצד ניתן להסדיר חריגות בנייה על פי חוק?

לאחרונה אישר המחוקק את נושא הסדרת חריגות בנייה בחוק ומאפשר הסדרה של כל נושא החריגות בצורה רטרואקטיבית, כלומר אם בוצעה חריגת בנייה בין אם בשוגג ובין אם בכוונה ולאחר מכן הוגשה תביעה על ידי הרשות, יש לבצע הסדרה של החריגה באמצעות תשלום קנס על החריגה ועל ההסדרה של החריגה.

 

הרשות לעיתים בודקת את כל הנושא של חריגות בנייה לאחר גמר הפרויקט אך לעיתים הם מקבלים טיפים בעזרת שכנים על אותן חריגות ולאחר מכן מגישים כתב אישום בקלות יתרה. יש לציין כי כל בנייה שאינה חוקית ונעשית ללא היתר בנייה מתאים הינה עבירה על החוק ודין המפר הוא קנס כספי גבוה מאוד ואפילו עונש מאסר במקרים חמורים.

 

בעזרת המרכז לאדריכלות ניתן לבצע את כל נושא ההסדרה של הבנייה הבלתי חוקית בדיעבד מבלי להיות מואשמים בכתבי אישום פליליים. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. אנחנו נחבר אליכם את אחד מהמומחים שלנו שיגיע אליכם למקום לפגישת עבודה ראשונית בו הוא יבדוק את התוכניות ואת המבנה ולאחר מכן יגיש לכם הצעת מחיר מסודרת להסדרת הבניה ומיד לאחר מכן אנו נתחיל את התהליך מול הרשויות.

 

 

מה המחיר של הסדרת חריגות בנייה חוק?

המחיר של הסדרת בניה משתנה כמובן מפרויקט אחד לאחר והוא תלוי בעיקר בגודל הפרויקט אך יחד עם זאת בכמה שעות עבודה של אדריכל ההסדרה של הפרויקט מוערכת. כמובן שאם מדובר בפרויקט קטן של הסדרת פרגולה או מחסן קטן בחצר, העלות לא תהיה גבוהה כמו במקרה של בנייה מרפסת או שינוי ייעוד של מבנה שנחשבים להפרות חמורות יותר. ככלל המחירים של הסדרת חריגות בנייה ינועו בין 8000 ש״ח לבין 40 אלף ש״ח כתלות בגודל הפרויקט והפרמטרים שציינו קודם לכן.

 

אנחנו במרכז לאדריכלות נדאג לתת לכם את ההצעה המשתלמת ביותר ונעבוד אתכם באופן צמוד, מקצועי ומהיר על מנת שתוכלו להסיר דאגה מלבכם בנושא.

 

 

ארכיטקטים ב{HEBROW}
בלוג
blockmag_admin

קניית בית עם חריגת בנייה

  חריגות בנייה הן נושא מורכב אך הן יכולות להיות עוד יותר מורכבות כאשר אנחנו רוצים לבצע קניית בית עם חריגות בנייה. קודם כל נסביר

אדריכל בתים
אדריכלות
blockmag_admin

אדריכל בתים – כך תבחרו אותו נכון!

  אם אתם מתכננים להתחיל תהליך של בנייה או שיפוץ, אתם ודאי מחפשים אדריכל בתים. כאן נסביר כיצד לבחור את האדריכל המתאים ביותר לצרכים שלכם

חריגות בנייה חוק
בלוג
blockmag_admin

עלות הכשרת חריגת בניה

  כיום במדינת ישראל קיימים למעלה ממאה אלף מקרים של חריגות בניה כאלה ואחרות ברמות שונות. על מנת ליישר קו נתחיל ונסביר שחריגת בניה היא

בלוג
blockmag_admin

זקוקים למרחב עבודה – איפה להתחיל

אחד הכללים ליצירת תהליך עבודה נכון ויעיל, הוא יצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה. כשאנחנו יוצרים בעסק שלנו סביבת עבודה נעימה ופונקציונאלית, אנחנו מאפשרים לעובדים שלנו

עבודות אדריכלות ב{HEBROW}
בלוג
blockmag_admin

הכשרת חריגות בניה בדיעבד

  מבנים רבים ברחבי הארץ נבנו ללא היתר בניה, היתר לו זקוק כל מבנה על פי האמור בחוק לפני תחילת מלאכת הבניה שלו. ישנם סוגים

התקשרו עכשיו