מה אתם צריכים לדעת על אישור עבודה בגובה

עדיף לבנות נכון! מאשר לבנות פעמיים!

 

מדינת ישראל היא מדינה המנהלת מצד אחד בתור מדינה מערבית לכל דבר ועניין, אלא שכולנו, בעומק ליבנו, מכירים את תרבות ה- 'יהיה בסדר' הישראלית. אלו מביננו הוותיקים בענף הבניה, זוכרים עוד את הפריצות שאפיינה את התחום, מה שהביא לא פעם לבנייה של מבנים מסוכנים באופן כמעט בלתי חוקי.

זו הסיבה בגינה משרד השיכון והבינוי נכנס בתחום בכל כוחו. זאת על מנת לשמור על בריאותם של העובדים, המנהלים וכל מי שעסוק במלאכת הבניין. בין היתר, לתוך התהליך הבירוקרטי המורכב של הוצאת אישורי בנייה וכן הלאה, קם הרעיון של מתן אישור עבודה בגובה.

אישור עבודה בגובה מקבלים דרך חברת המרכז להדרכות גובה זה אישור בו צריך לאחוז העובד עת הוא מבצע עבודות כאלו ואחרות בנקודה שגובהה עולה על שני מטר. אגב, אין זה משנה אם מדובר על עבודה במהלכה העובד שוטף חלונות בבניין גבוה או מניח רשתות נגד יונים באותו בניין. העבודה יכולה להיות כמובן גם עבודת בנייה, שכן אין זה משנה מה הפעילות המתרחשת, החשוב הוא לשים לב כי מדובר על עבודה הנעשית מעל גובה של שני מטרים. על מנת שאותו עובד יהיה זכאי לבצע את העבודה הזו, הוא כמובן צריך לקבל את האישור המתאים לכך.

הוצאה של אישור עבודה כוללת הכשרה

במהלך התהליך בו העובד מקבל אישור עבודה בגובה עליו לעבור הכשרה מתאימה שתעזור לו לעבור את המשוכה. לעיתים הכשרות מהסוג הזה נדמות בתור הכשרות כמעט 'מיותרות', כאלו הגוזלות זמן ומפריעות לעובד שלא מתרכז בנאמר לכתחילה.

אבל, כאשר נעשית הכשרה מתאימה מדובר לא פעם על תהליך בו העובדים לומדים כיצד להציל את החיים שלהם עצמם ואת החיים של החברים שלהם יום אחרי יום בהתמדה.

ההכשרה כוללת הנחיות על אופן העבודה ובסופה מקבלים אישור לעבודה בגובה לשנתיים בו עושים מעט דברים ככל האפשר בגובה, חוסכים תנועות מיותרות ומאפשרי לעובדים האחרים לעבוד בסביבת עבודה מאורגנת יותר, נוחה יותר וכמובן- בטוחה יותר.

הכשרות שיביאו את העובדים לקבלה של אישור עבודה בגובה לא חייבות להתבצע בעברית דווקא. בקלות רבה ניתן למצוא מי שיעביר הכשרה בשפות נוספות, ערבית, רוסית וכן הלאה. כך נהיה בטוחים כי העובדים אכן מבינים את הנאמר ויכולים לעבוד בהתאם.

על מעביר ההכשרה להיות בעל התעודות המתאימות ממשרד הכלכלה כמו כן ממשרד הבינוי והשיכון.

התהליך מורכב ולכן אתם לא צריכים לעבור אותו לבד

לנהל פרויקט בניה זה לא צחוק. מדובר על עבודה מורכבת במסגרתה עליכם להתמודד עם לחצים רבים מסוגים שונים כמו גם מעומס מטלות. לכן, אתם ממש לא צריכים לעבור את הפרוצדורה בכוחות עצמכם. אנחחנו מציעים לכם עזרה בכל האמור על העברת הכשרות והוצאת אישורים מתאימםי לעובדים בגובה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת שנוכל להוציא גם לעובדים שלכם אישור עבודה בגובה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

Picture of המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

מאמרים שאולי יכולים אולי לעניין אותך
חשיבותו של מהנדס בהרחבת הבית

מתכננים לבנות בית חדש? אולי לבצע הרחבה? ישראלים רבים בוחרים להרחיב את שטח המחייה שלהם באמצעות פתיחת מרפסת חדשה או הרחבה של חדר, כדי לשפר

תפקידו של קונסטרוקטור

תפקידו של קונסטרוקטור הקונסטרוקטור הוא מקצוע שאחראי על לקיחת חומרי גלם כמו חול, מים וסלע והפיכתם למבנים. בעתיד, בוטים של AI כמו הקונסטרוקטור ישמשו כדי

השכרת מחפרון ללא מפעיל

בובקט היא המכונה האוטונומית הפופולרית והנפוצה ביותר בייעור. הוא שימש במגוון רחב של פעולות ומשימות יער כגון פינוי שבילים, כריתת מברשות, קצירת עצים ופעולות כריתת

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!