טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

מה אתם צריכים לדעת על אישור עבודה בגובה

 

מדינת ישראל היא מדינה המנהלת מצד אחד בתור מדינה מערבית לכל דבר ועניין, אלא שכולנו, בעומק ליבנו, מכירים את תרבות ה- 'יהיה בסדר' הישראלית. אלו מביננו הוותיקים בענף הבניה, זוכרים עוד את הפריצות שאפיינה את התחום, מה שהביא לא פעם לבנייה של מבנים מסוכנים באופן כמעט בלתי חוקי.

זו הסיבה בגינה משרד השיכון והבינוי נכנס בתחום בכל כוחו. זאת על מנת לשמור על בריאותם של העובדים, המנהלים וכל מי שעסוק במלאכת הבניין. בין היתר, לתוך התהליך הבירוקרטי המורכב של הוצאת אישורי בנייה וכן הלאה, קם הרעיון של מתן אישור עבודה בגובה.

אישור עבודה בגובה מקבלים דרך חברת המרכז להדרכות גובה זה אישור בו צריך לאחוז העובד עת הוא מבצע עבודות כאלו ואחרות בנקודה שגובהה עולה על שני מטר. אגב, אין זה משנה אם מדובר על עבודה במהלכה העובד שוטף חלונות בבניין גבוה או מניח רשתות נגד יונים באותו בניין. העבודה יכולה להיות כמובן גם עבודת בנייה, שכן אין זה משנה מה הפעילות המתרחשת, החשוב הוא לשים לב כי מדובר על עבודה הנעשית מעל גובה של שני מטרים. על מנת שאותו עובד יהיה זכאי לבצע את העבודה הזו, הוא כמובן צריך לקבל את האישור המתאים לכך.

הוצאה של אישור עבודה כוללת הכשרה

במהלך התהליך בו העובד מקבל אישור עבודה בגובה עליו לעבור הכשרה מתאימה שתעזור לו לעבור את המשוכה. לעיתים הכשרות מהסוג הזה נדמות בתור הכשרות כמעט 'מיותרות', כאלו הגוזלות זמן ומפריעות לעובד שלא מתרכז בנאמר לכתחילה.

אבל, כאשר נעשית הכשרה מתאימה מדובר לא פעם על תהליך בו העובדים לומדים כיצד להציל את החיים שלהם עצמם ואת החיים של החברים שלהם יום אחרי יום בהתמדה.

ההכשרה כוללת הנחיות על אופן העבודה ובסופה מקבלים אישור לעבודה בגובה לשנתיים בו עושים מעט דברים ככל האפשר בגובה, חוסכים תנועות מיותרות ומאפשרי לעובדים האחרים לעבוד בסביבת עבודה מאורגנת יותר, נוחה יותר וכמובן- בטוחה יותר.

הכשרות שיביאו את העובדים לקבלה של אישור עבודה בגובה לא חייבות להתבצע בעברית דווקא. בקלות רבה ניתן למצוא מי שיעביר הכשרה בשפות נוספות, ערבית, רוסית וכן הלאה. כך נהיה בטוחים כי העובדים אכן מבינים את הנאמר ויכולים לעבוד בהתאם.

על מעביר ההכשרה להיות בעל התעודות המתאימות ממשרד הכלכלה כמו כן ממשרד הבינוי והשיכון.

התהליך מורכב ולכן אתם לא צריכים לעבור אותו לבד

לנהל פרויקט בניה זה לא צחוק. מדובר על עבודה מורכבת במסגרתה עליכם להתמודד עם לחצים רבים מסוגים שונים כמו גם מעומס מטלות. לכן, אתם ממש לא צריכים לעבור את הפרוצדורה בכוחות עצמכם. אנחחנו מציעים לכם עזרה בכל האמור על העברת הכשרות והוצאת אישורים מתאימםי לעובדים בגובה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת שנוכל להוציא גם לעובדים שלכם אישור עבודה בגובה.

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

השכרת פיגום נייד

  כאשר מדובר על פיגום נייד, מדובר על פיגום שמתאפיין בקלות ההרכבה שלו ויכולת להעביר אותו ממקום למקום בצורה קלה ונוחה. כמו כן, הוא מאופיין

צילום קווי ביוב עם דן ביוב

  צילום קווי ביוב זה תהליך שנשמע אולי כמאורע נדיר ויוצא דופן. אבל האמת היא שאנחנו, בתור אנשי מקצוע, יכולים להעיד על כך שמדובר על

התקנת אינטרקום

  התקנת איטרקום היא דבר פשוט לכאורה, אבל כזה שיכול לשנות את התחושה של כל דיירי הבניין באופן משמעותי. אנחנו יודעים כי אנחנו לא חיים

סטטוס רישוי עסקים
רישוי עסקים
blockmag_admin

סטטוס רישוי עסקים

סטטוס רישוי עסקים בכל פעם שאתם עוברים ליד עסק עליכם להבין שעל מנת להקים אותו היה על בעל העסק לעבור הליכים בירוקרטיים ארוכים מאוד. בשנת

התקשרו עכשיו