טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

עלות הכשרת חריגת בניה

 

עלות הכשרת חריגת בניהכיום במדינת ישראל קיימים למעלה ממאה אלף מקרים של חריגות בניה כאלה ואחרות ברמות שונות. על מנת ליישר קו נתחיל ונסביר שחריגת בניה היא כל בניה שלא על פי התכנית שהוגשה לוועדה המקומית לתכנון ובניה ואושרה בה, כלומר, חריגה מגבולות המגרש, מהגובה המותר לבניה, ממספר יחידות הדיור במבנה או כל בניה של מבנה ללא היתר בניה כשאותו מבנה מוגדר בחוק בתור אחד שחייב היתר בניה.

 

על פי החוק ישנם מבנים וסוגי בניה שונים שלא צריך בגינם היתר בניה בטרם תחילת ביצוע העבודות. כל עוד המבנה שאתם עתידים לבנות לא נמצא בהחרגה של המבנים שלא חייבים בהיתר, אתם מוכרחים להוציא היתר בניה לפני תחילת העבודות היות ואם תתחילו לבנות ללא היתר בניה המבנה יחשב בחריגת בניה ואתם למעשה תעברו עבירה פלילית על החוק.

 

איך הרשויות מאתרות חריגות בניה כאילו?

בעבר היה מאוד קשה לעקוב ברשויות המקומיות אחרי חריגות בניה ומבנים שקמו ללא היתר ורוב המקרים שהגיעו לרשויות הגיעו באמצעות מידע שניתן בדמות הלשנה על ידי שכנים או אנשים שגרים בקרבת מקום. כיום הרשויות נעזרות גם בצילומי אוויר מרחפנים לדוגמא, מה שמקל עליהן את העבודה ומסביר את כמות המקרים גדלה מאוד של חריגות בניה.

 

מה עלינו לעשות בכדי להכשיר חריגות בניה

בכדי לא להיכנס לצרות כלכליות של קנסות ורישומים פליליים עלינו להסדיר את חריגות הבניה שלנו במידה וכאלה קיימות במבנה שלנו. כמו שציינו קודם לכן, חריגת בנייה יכולה להיות גם חריגה מגבולות הגזרה של המגרש שלנו או דברים מינוריים אחרים שייתכן וקרו בטעות אך אנו נשלם עליהם קנסות גבוהים מאוד במידה ויגיעו לרשויות.

 

לכן, על מנת להימנע ממצבים כאלה עלינו לשכור את שירותיו של אדריכל שמתמחה בנושאים של עלות הכשרת חריגת בניה. ברגע שאנו נשכור את שירותיו של אדריכל שמתמחה בנושא של חריגות בניה והכשרתם בדיעבד אנו למעשה יכולים להגדיל קודם כל הסיכויים שהבקשה להכשרה בדיעבד תאושר, שכן אדריכל שמתמצה בנושא מכיר את החוק על בוריו וגם מכיר תקדימים בנושא, כמו גם משך הבקשה יכול להתקצר במידה והאדריכל מקצועי בעבודת בקיא בפרטים.

 

כמה זמן זה אמור לקחת?

ככלל האורך של תהליך שכזה יכול להגיע גם לשנה במקרים מורכבים בעוד שאדריכל שמתמחה בנושא יכול לסגור את הבקשה בהצלחה עבורכם גם תוך ארבעה חודשים, מה שיסב לכם שקט נפשי בהיבט הכלכלי והאישי.

 

מה העלות של הכשרת חריגות בניה?

עלות הכשרת חריגת בניה תלויה כמובן בסוג הפרויקט עליו יעבוד האדריכל שכן מבנה קטן קל יותר להכשיר בדיעבד מדירה שאותה חילקנו או פרויקט שגלשנו מגבולות המגרש המוגדר בתב״ע. המחיר של הכשרת חריגה ינוע ככלל בין 8000 ש״ח ל-50 אלף ש״ח בהתאם לגודל הפרויקט ומורכבותו. אנחנו במרכז לאדריכלות נשמח לעזור לכם בנושא של הכשרת חריגת הבניה במקצועיות ואמינות חסרת פשרות.

 

בלוג
blockmag_admin

כיצד לבחור אביזרי שער הזזה?

אנשים רבים שמחליטים לייצר שערי הזזה בעצמם או באמצעות מומחים בתחום זה שואלים את עצמם את השאלה: כיצד לבחור אביזרי שערי הזזה? כדאי לזכור ששערי

ארכיטקטים ב{HEBROW}
בלוג
blockmag_admin

קניית בית עם חריגת בנייה

  חריגות בנייה הן נושא מורכב אך הן יכולות להיות עוד יותר מורכבות כאשר אנחנו רוצים לבצע קניית בית עם חריגות בנייה. קודם כל נסביר

אדריכל בתים
אדריכלות
blockmag_admin

אדריכל בתים – כך תבחרו אותו נכון!

  אם אתם מתכננים להתחיל תהליך של בנייה או שיפוץ, אתם ודאי מחפשים אדריכל בתים. כאן נסביר כיצד לבחור את האדריכל המתאים ביותר לצרכים שלכם

חריגות בנייה חוק
בלוג
blockmag_admin

עלות הכשרת חריגת בניה

  כיום במדינת ישראל קיימים למעלה ממאה אלף מקרים של חריגות בניה כאלה ואחרות ברמות שונות. על מנת ליישר קו נתחיל ונסביר שחריגת בניה היא

התקשרו עכשיו