אדריכלים מומלצים

עדיף לבנות נכון! מאשר לבנות פעמיים!

חושבים לבנות בית בקרוב? אתם הולכים לאיבוד בין אנשי המקצוע השונים ולא יודעים כיצד לבחור את האדריכל המתאים לתכנון? אתם לא לבד. בסופו של דבר תצטרכו לעבוד עם מתכנן אחד, אך כדי להצליח למצוא אותו, תצטרכו ככל הנראה לעבור בין מספר אנשי מקצוע. כאן ריכזנו את התכונות שהופכים אדריכלים למומלצים.

תכונה ראשונה – הניסיון

אדריכלים מומלצים הם אדריכלים שיש להם ניסיון קודם. ללא ניסיון אי אפשר לדעת מהי איכות העבודה שלהם, כיצד הם מתקשרים עם הלקוחות ועם אנשי המקצוע המקבילים להם. היום אין צורך שהאדריכל יספר על הניסיון שלו ללא קבלות וכבר באתר האינטרנט אפשר לראות פרויקטים שהוא ביצע. במקרים של בקשות מיוחדות כמו תכנון בניין, יש לבדוק לא רק שיש לאדריכל ניסיון אלא ניסיון דומה לבקשה שלכם.

תכונה שנייה – התקשורת

התקשורת יכולה לבנות ויכולה להרוס וכשמדובר בפרויקט בניה, ישנה חשיבות רבה לתקשורת טובה. בין אם הפרויקט מתוכנן להיות גדול במיוחד ובין אם מדובר על שיפוץ במבנה קטן, יהיו מעורבים בו אנשי מקצוע שונים. עם חלקם האדריכל יצטרך להיות בקשר ולכן חשוב לבדוק גם את התקשורת מולו. כמובן, תקשורת טובה תשים אתכם ואת הבקשות שלכם במרכז. יש לזכור כי הבית שלכם צריך להתאים למשפחה ולא לציפיות ולחלומות של האדריכל.

תכונה שלישית – הבנה נקודתית במשימה

חשוב מאד שהאדריכל יבין את המשימה. למשל, אם הבקשה שלכם היא לתכנן בית קטן, יהיו אדריכלים שינסו לשכנע אתכם להגדיל את הבית כמה שיותר כדי להשיג את המרחב המתאים (לדעתם). אדריכל מומלץ יוכל להשיג את המקסימום בכל פרויקט ולהפוך גם בית קטן וגם בית גדול לבית שכיף לחיות בו. נקודה זו מתחברת לתקשורת שהופיעה בסעיף הקודם, אך היא גם עומדת בפני עצמה כיוון שיהיו אדריכלים שלא יוכלו להפוך את הבקשה שלכם למציאות.

תכונה רביעית – אדריכלים מומלצים יהיו בעלי תעודה

הגענו לנקודה זו רק בסוף, אבל אין לצאת מנקודת הנחה שבעל המקצוע אכן יכול לעשות את המוטל עליו. כאשר הפרויקט דורש הכנת תוכניות וכשיש צורך להעבירן לוועדה המקומית, איש המקצוע שיהיה חתום עליהן חייב להיות מהנדס ובמקרה הזה אדריכל יעשה את העבודה. מעצב פנים שאינו בעל תעודת אדריכל לא יוכל ללוות פרויקט בניה או שיפוץ מסיבי.

תכונה חמישית – סגנון

ישנם אדריכלים מומלצים לסגנונות מסוימים וישנם אדריכלים שאוהבים סגנון עיצוב מסוים אך ישמחו לעצב בתים גם בסגנונות אחרים. כדאי להסתכל על תיק העבודות, לבחון האם ישנו מאפיין מסוים של האדריכל ואם הוא לא אהוב עליכם, לבדוק האם הוא יוכל לעצב את הבית או המבנה בסגנון שאתם רוצים.

המרכז לאדריכלות מזמין אתכם ליהנות מאדריכלים בעלי המלצות רבות, מנוסים ושישמחו ללוות את הפרויקט במקצועיות, תוך הקפדה על יחס אישי וחשיבה על הפרטים הקטנים ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3748080

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

Picture of המרכז לאדריכלות
המרכז לאדריכלות

המרכז לאדריכלות מתמחה בליווי תהליכים רגולטוריים בענף הבנייה ובכלל זה הוצאת היתר בנייה לווילות ובתים פרטיים, הוצאת היתרי בנייה לתוספות בנייה, הסדרה של חריגות בנייה בדיעבד ולמעשה ניהול כלל ההתקשרות מול הרשויות המקומיות וועדות התכנון והבנייה בכל הקשור להיתרי בנייה.

המרכז לאדריכלות פועל בישראל מזה 10 שנים, במהלכן פיתח המרכז מתודולוגיות עבודה מסודרות מול עשרות רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, ובהן העיריות הגדולות בישראל. למרכז צוות של מומחים המלווים את הלקוח משלב הייעוץ הראשוני, דרך שלב גיבוש הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההתקשרות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית הרלוונטית וכלה בהגשת ערר על החלטות דחייה מצד הוועדה – כל מה שאתם צריכים בכדי להבטיח שבסופו של דבר יהיה בידיכם היתר הבנייה הנדרש לכם.

מאמרים שאולי יכולים אולי לעניין אותך
קבלת היתר לתוספת בניה
אדריכלות יוקרה – למי כדאי להשקיע?

  רוצים לשדרג את הנכס שלכם? כאן נסביר איך אדריכלות יוקרה תעשה לכם את העבודה! על אדריכלות ויוקרה המשמעות הכללית של אדריכלות היא עיצוב ותכנון

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!