טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

אדריכל בנייה קלה – מה זה ומהם היתרונות?

 

אדריכל בנייה קלהמתכננים פרויקט בנייה? כדאי שתכירו את נושא הבנייה הקלה! כאן נסביר מהי ועל החשיבות של אדריכל בנייה קלה לליווי פרויקטים מסוג זה.

מקור הבנייה הקלה

הבנייה הקלה, שהתחילה לצבור אצלנו תאוצה רק בשנים האחרונות, קיימת כבר מעל ל-4 עשורים והתחילה במדינות מערב אירופה וארצות הברית. פתרון זה נועד לתת מענה לבעיית הדליקות של העץ, אשר היווה את חומר הגלם העיקרי בבניית בתים וכמו כן, גם לחסוך בעלויות הבנייה הן מבחינת העלויות של חומרי הגלם והן מבחינת העלויות של כוח העבודה.

המאפיינים של הבנייה הקלה

לבנייה הקלה יש שלושה מאפיינים בולטים. האחד, שימוש בחומרי גלם קלי משקל באופן יחסי – עד כ-50 ק"ג למ"ר. המאפיין הבולט השני הוא השימוש בפלדה או אלומיניום ליצירת השלד, כאשר השימוש בחומרים אלו מאפשר גמישות רבה. מאפיין בולט נוסף הוא מהירות העבודה. היות שמדובר על חומרים קלי משקל, הם דורשים מהפועלים פחות מאמץ ולכן ניתן להשלים את הבנייה בתוך זמן מאוד קצר לעומת הבנייה הרגילה.

חשיבותו של האדריכל באופן כללי

באופן כללי, גם ללא קשר לבנייה קלה, לתפקידו של האדריכל יש חשיבות מאוד גבוהה בכל תהליך של שיפוץ ובנייה. זאת, משום שעל האדריכל מוטל התפקיד של תכנון המבנה באופן כזה, שהוא יתאים באופן מדויק לצרכים שלכם וכך תוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית של התהליך למשך שנים רבות.

חשיבותו של אדריכל בנייה קלה

למרות שתהליך של בנייה באמצעות השיטה של הבנייה הקלה הוא מהיר וזול יותר אין ספק, שגם במקרה זה המטרה היא לסיים את התהליך, להיכנס אל המבנה ופשוט להיות מרוצים! היות שכך, בדיוק כמו בכל תהליך שיפוץ ובנייה, חשוב להיעזר באדריכל. אבל כאשר מדובר על בנייה קלה, חשוב להיעזר באדריכל מומחה בסוג זה של בנייה, על מנת שתוכלו לקבל את השירות המקצועי ביותר שניתן.

כיצד תבחרו את האדריכל?

בחירה של אדריכל צריכה להיעשות בכובד ראש וזאת, בשל החשיבות הגבוהה של תפקידו המקצועי. היות שכך, חשוב, לפני הכל, לבחון את הוותק והניסיון של האדריכל הרצוי ולמעשה, מומלץ גם לבקש לראות צילומים של עבודות קודמות שלו. כך תוכלו לקבל מושג לגבי סגנון העבודה של אותו האדריכל.

 

בנייה קלה

לסיכומו של עניין

ישנן סיבות רבות לכך, שהבנייה הקלה הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות ובעיקר בזכות החיסכון המשמעותי שהיא יוצרת הן בזמן והן בכסף. יחד עם זאת, למרות שמדובר על שיטה, שמאוד מקלה על תהליך הבנייה, חשוב להכיר ולהבין אותה היטב והדבר נכון לגבי כל אנשי המקצוע שעוסקים בתהליך.

היות שכך, כאשר בוחרים אדריכל לתהליך הבנייה באמצעות בנייה קלה, חשוב לבחור אדריכל שמתמחה ומנוסה בכך, על מנת שיוכל לבצע עבודה מקצועית ולהוביל אתכם אל התוצאות הרצויות לכם.

 

תכנון משרד

  כניסה למשרד חדש הוא תהליך מאוד מרגש ומלהיב, אבל גם כזה שיש לו את כל הסיבות להתנהל בצורה פזיזה. מדוע פזיזה? מכיוון שבניגוד לעיצוב

בלוג
blockmag_admin

שיש למטבחים

שיש למטבחים זה שמנו השני, המומחיות שלנו מדברת בעד עצמה ושמנו הולך לפנינו בכל הקשור למטבחים איכותיים שיחזיקו מעמד בצורה מושלמת שנים רבות קדימה. שיש

בלוג
blockmag_admin

כיצד לבחור אביזרי שער הזזה?

אנשים רבים שמחליטים לייצר שערי הזזה בעצמם או באמצעות מומחים בתחום זה שואלים את עצמם את השאלה: כיצד לבחור אביזרי שערי הזזה? כדאי לזכור ששערי

ארכיטקטים ב{HEBROW}
בלוג
blockmag_admin

קניית בית עם חריגת בנייה

  חריגות בנייה הן נושא מורכב אך הן יכולות להיות עוד יותר מורכבות כאשר אנחנו רוצים לבצע קניית בית עם חריגות בנייה. קודם כל נסביר

אדריכל בתים
אדריכלות
blockmag_admin

אדריכל בתים – כך תבחרו אותו נכון!

  אם אתם מתכננים להתחיל תהליך של בנייה או שיפוץ, אתם ודאי מחפשים אדריכל בתים. כאן נסביר כיצד לבחור את האדריכל המתאים ביותר לצרכים שלכם

התקשרו עכשיו