טיפול בהוצאת היתרי בניה בכל הארץ

טיפול מקצועי ומהיר בחריגות בניה 

התחייבות למחירים נוחים שירות מקצועי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

073-3748080 לייעוץ חינם

אדריכל בתים – כך תבחרו אותו נכון!

 

אדריכל בתיםאם אתם מתכננים להתחיל תהליך של בנייה או שיפוץ, אתם ודאי מחפשים אדריכל בתים. כאן נסביר כיצד לבחור את האדריכל המתאים ביותר לצרכים שלכם ושל הפרויקט שלכם.

מה בכלל עושה אדריכל בתים?

כדי שתוכלו לדעת טוב יותר מה אתם בכלל מחפשים אצל אדריכל, חשוב להבין מהו תפקידו. אם כן, תפקידו של האדריכל הוא תכנון מבנים. בעבר, האדריכל היה אחראי על כל שלבי התכנון, אבל כיום נהוג, שהאדריכל אחראי על התכנון החזותי והמהנדס אחראי על התכנון הטכני של הקונסטרוקציה.

התמקדות במטרה

יש אדריכלים, המתמחים בתחומים שונים של אדריכלות ומתמקדים ומתמקצעים בהם. לדוגמה, יש אדריכלים המתמחים בתכנון חוץ, כאלה המתמחים בתכנון פנים וכאלה המתמחים באדריכלות נוף או תכנון ערים. היות שכך, במידה ואתם צריכים התמחות מסוימת, כדאי לבחור אדריכל עם התמחות ספציפית זו.

התמקדות נוספת

לאחר שהתמקדתם בחיפוש אחר אדריכל בתים חשוב לא פחות להתמקד בחיפוש אחר אדריכל מנוסה, שמתמחה בסוג הנכס שלכם. הכוונה היא לכך, שיש הבדל בין אדריכלות של בית פרטי לבין אדריכלות של דירה קטנה וכך הלאה. ככל שתהיו יותר ממוקדים בחיפוש שלכם, כך תוכלו להגיע מהר יותר אל האדריכל המתאים ביותר לפרויקט שלכם!

מקצועיות

מקצועיות בתחום האדריכלות היא חשובה ביותר, בעיקר משום שמדובר על איש מקצוע, שעליו אתם סומכים שיתכנן היטב את בית החלומות שלכם. את מידת המקצועיות של האדריכל תוכלו לבדוק הן בתעודה שלו והן בתחושה שתקבלו ממנו במהלך פגישת ההיכרות.

ניסיון

בעוד שאדריכלים לא מנוסים במיוחד יכולים להיות מאוד מוכשרים ומלאי מוטיבציה אין ספק, שגם בתחום האדריכלות – לניסיון יש יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם! אז אם חשוב לכם לבחור אדריכל מנוסה, כדאי לבקש לראות צילומים של עבודות קודמות. כך תוכלו להתרשם מהניסיון המקצועי שלו וגם ליהנות מיתרון נוסף – עליו נרחיב מיד.

סגנון מקצועי ועיצובי

היות שתחום האדריכלות נוגע גם בעיצוב, חשוב לבחור את האדריכל גם לפי הסגנון העיצובי שלו, הכישרון והיצירתיות שלו. גם את זה תוכלו לבדוק בעזרת העבודות הקודמות שלו, מפני שכך תוכלו לראות את המאפיינים החוזרים של התכנון ובמידה ואין כאלה, או שיש מעט, תוכלו לדעת שהאדריכל מאוד יצירתי ופתוח לרעיונות חדשים ולבקשות של הלקוחות שלו.

דינמיקה

אלמנט חשוב נוסף בבחירת אדריכל בתים הוא הדינמיקה ביניכם. הכוונה היא לכך, שהיות שהוא אמור לקחת את מה שאתם מבקשים וחולמים לגבי הבית שלכם, חשוב שתהיה ביניכם פתיחות והבנה ושתרגישו, שהוא מקשיב לכם ומצליח להבין בדיוק מה אתם מבקשים. ככל שתרגישו עם האדריכל הנבחר יותר ביטחון, כך תוכלו גם אתם לבטא טוב יותר את הבקשות והצרכים שלכם ובאופן כללי, העבודה המשותפת תהיה נעימה יותר.

 

blockmag_admin

כיצד לבחור אביזרי שער הזזה?

אנשים רבים שמחליטים לייצר שערי הזזה בעצמם או באמצעות מומחים בתחום זה שואלים את עצמם את השאלה: כיצד לבחור אביזרי שערי הזזה? כדאי לזכור ששערי

ארכיטקטים ב{HEBROW}
blockmag_admin

קניית בית עם חריגת בנייה

  חריגות בנייה הן נושא מורכב אך הן יכולות להיות עוד יותר מורכבות כאשר אנחנו רוצים לבצע קניית בית עם חריגות בנייה. קודם כל נסביר

חריגות בנייה חוק
blockmag_admin

עלות הכשרת חריגת בניה

  כיום במדינת ישראל קיימים למעלה ממאה אלף מקרים של חריגות בניה כאלה ואחרות ברמות שונות. על מנת ליישר קו נתחיל ונסביר שחריגת בניה היא

התקשרו עכשיו